БІБЛІОТЕКА ДЕТУТ

Посилання

Бібліотека Вернадського
Електронна бібліотека України
Національна парламентська бібліотека України 
Репозитарий ДЕТУТ  

 

Лічильник
Сьогодні 113
На цьому тижні 867
За цей місяць 3967
За весь час 86403

ДЛЯ НАУКОВЦІВ

Міжнародна періодика з питань транспорту у відкритому доступі:

1.Science and Transport Progress, Ukraine
2.Scientific Research

МІЖНАРОДНІ СТИЛІ ЦИТУВАННЯ ТА ПОСИЛАННЯ В НАУКОВИХ РОБОТАХ

Бібліографічне посилання. ДСТУ 8302:2015

Безкоштовний інструмент для перевірки на плагіат

Unplag - це розумний інструмент для перевірки на плагіат. Проводячи пошук плагіату протягом декількох секунд, Unplag забезпечує найбільш точні результати в режимі реального часу.

Пишимо наукову статтю англійською

Springer Exmplar - сервіс, який пропонує авторам перевірити, як конкретний англомовний термін чи фраза використовується в науковій літературі.

Academic PhraseBank - пропонує набір англомовних фраз з достовірних академічних джерел.

 Про наукометричні бази даних  

Наукометрична база данихце бібліографічна і реферативна база даних з інструментами для відстеження цитування статей, опублікованих у наукових виданнях. 
Індекс цитуваннявизначення вагомості наукової роботи вченого чи наукового колективу. Величина індексу цитування визначається кількістю посилань на публікацію або автора в інших джерелах. 
Індекс Гірша (h-індекс)кількісна характеристика вченого, що складається з кількості публікацій автора та кількості цитувань цих публікацій. 
Імпакт-факторвизначення рейтингу журналу, що включає в себе кількість цитувань кожної статті протягом двох років після опублікування. 

Як опублікувати статтю в англомовному впливовому науковому журналі? Читати тут.

А.В. Шостак. Наукометрія у дослідницькому університеті - як визначити бібліометричні показники вченого та журналу.

Наукометричні бази даних 

·        Web of Science (Thomson Reuters)найавторитетніша у світі аналітична і цитатна база даних журнальних статей.

·        SCOPUS найбільша у світі універсальна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Розробником та власником SCOPUS є видавнича компанія Elsevier. Список всіх журналів, що входять до SCOPUS є на  сайті SJR. За назвою журналу можна знайти його сайт і дізнатись про редакційну політику, вимоги до авторів тощо.

Чи є ви в SCOPUS?

Як створити свій профіль в SCOPUS.

·        Російський індекс наукового цитування (РІНЦ) – створений Науковою електронною бібліотекою e-LIBRARY.RU. Це механізм, що дозволяє оцінити рівень наукового видання на основі формальних та об’єктивних критеріїв. Основним таким критерієм є імпакт-фактор.

·        Index Copernicus (IC) (Польща)міжнародна науко метрична база даних, що включає індексування, ранжування та реферування журналів, а також є платформою для наукової співпраці, має кілька інструментів для оцінки продуктивності, що дозволяють відслідковувати вплив наукових робіт і публікацій окремих учених або наукових установ. 

  • Google Scholar - вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін.

Як працювати та створити власний профіль в Google Scholar

Ресурси відкритого доступу

 Дисертації 

1.     DissOnline електронний архів академічних праць, що створений та підтримується Національною бібліотекою Німеччини.

2.     ADT (Australiasian Digital Theses Program)  дисертації Австралії.

3.     Biblioteca Digital de Teses e Dissertacoes дисертації Бразилії.

4.     Cybertesis дисертації з Бразилії, Канади, Чілі, Франції, Гонконгу, Мексики, Перу, Іспанії та США.

    5.     DART-Europe міжнародний спільний проект різних                                     університетів Європи. 

   6.     Deusche National Bibliothek проект німецької національної                      бібліотеки – дисертації з 1998 року.

7.     DiVaдисертації та інші дослідницькі матеріали від 26 інституцій скандинавських країн – Electronic Theses Online Service (EThOS) – Сполучене Королівство.

8.     NARCIS дисертації Нідерландів.

9.     Networked Digital Library of Theses and Dissertations мережева цифрова бібліотека авторефератів та дисертацій.

10. Theses Canada Portal -   загальнодоступні канадські дисертації. 

11. disserCat - наукова електронна бібліотека дисертацій Росії.

Вільний доступ

Biblioteca Virtual Miguel de Cervantes - Tesis doctorales - доступ до повних текстів докторських дисертацій з понад 40 університетів різних країн.

E-thesis-Electronic publications at University of Helsinki - база даних, яка забезпечує вільний доступ до електронних версій повних текстів кандидатських і докторських дисертацій.

PhdData.org - The Universal Index of Doctoral Dissertations in Progress - вільний доступ до описів докторських дисертацій, які готуються до захисту в різних країнах. 

Tesis Doctorales en Red (TDR) - вільний доступ до повних текстів докторських дисертацій, захищених в університетах Іспанії.

Автореферати дисертацій Національної бібліотеки України ім. Вернадського - вільний доступ до бібліографічної бази даних "Автореферати дисертацій" НБУВ.

Цифрова патентна бібліотека України - організована спеціалізована колекція інформації щодо патентів на об`єкти права інтелектуальної власності.

Beilstein Journal of Organic Chemistry (BJOC) - один з перших журналів відкритого доступу з хімії. BJOC є рецензованим журналом, який індексується.

Demonstratio mathematica - видання факультету математики та інформаційних наук Варшавської політехніки.

Journals4Free - потрал академічних журналів відкритого доступу.

Physical Review X (PRX) - журнал відкритого доступу для дослідників з усіх галузей фізики.

Springer journals - журнали міжнародного наукового видавництва Springer.