БІБЛІОТЕКА ДУІТ

Посилання

Бібліотека Вернадського
Електронна бібліотека України
Національна парламентська бібліотека України 
Репозитарий ДЕТУТ  

 

Лічильник
Сьогодні 36
На цьому тижні 511
За цей місяць 2744
За весь час 98041

Художня література архів

Квітень 2016

Автор:  Звичайна Олена

Назва:    Миргородський ярмарок

Опис:   І'мя письменниці практично невідоме в Україні. Одним з найвідоміших її творів  в світі є міні-повість " Миргородський ярмарок". Твір присвячений мільйонам українців, що впали жертвами штучного голоду, організованого в Україні Москвою в 1932-33 роках.

Автор:  О.Генрі  

Назва:     Дороги, які ми вибираємо

Опис:     О.Генрі - видатний американський письменник, всесвітньо відомий майстер жанру короткої оповіді. Своїм  гумором та гуманізмом він перетворює прозу життя маленьких людей на повчальні казки про вічні цінності. До збірки увійшли найбільш яскраві та неодноразово екранізовані твори О.Генрі.

 

Автор:  Снайдер Т.

Назва:    Кровавые земли: Европа мажду Гитлером и Сталиным.

Опис:    Книга профессора Йельского университета (США), блестящего историка и искусного рассказчика Тимоти Снайдера посвящена трагическим страницам в истории Восточной Европы.

Автор:  Лынюк Ю.С.

Назва:   Дорога к морю.

Опис:    Книга посвящена 150-летию Одесской железной дороги и рассказывает об истории развития и становления магистрали в период с 1865 по 2015 год.

Автор:  Сергійчук В.

Назва:   Тарас Шевченко.

Опис:    У книзі розповідається про державницький здвиг Тараса Шевченка, подвижництво якого вселило впевненість українства в боротьбі за волю.