БІБЛІОТЕКА ДЕТУТ

Посилання

Бібліотека Вернадського
Електронна бібліотека України
Національна парламентська бібліотека України 
Репозитарий ДЕТУТ  

 

Лічильник
Сьогодні 50
На цьому тижні 50
За цей місяць 2523
За весь час 89825

Підручники архів

Лютий 2016 

 

Автор: Кузьмін О.Є., Литвин І.В.

Назва:   Венчурний бізнес

Опис:    Перший в Україні навчальний посібник з курсу "Венчурний бізнес". У доступній формі розкрито історію виникнення, основи, принципи і механізм функціонування венчурного бізнесу. Для студентів економічних і технічних спеціальностей, викладачів, а також усіх, хто цікавиться питаннями розвитку та управління венчурним підприємництвом.

Автор: Нестуля О.О.

Назва:  Основи лідерства

Опис:   В книзі наведено життєві історії найвидатніших підприємців світу, які стануть яскравим прикладом для кожного студента, що вивчає курс "Основи лідерства". Посібник розрахований на студентів і викладачів вищих навчальних закладів.

Автор:  Стасюк О.І, Железняк А.Л., Гончарова Л.Л.

Назва:  Математичні моделі і методи комп'ютерної інтелектуалізації швидкоплинних технологічних процесів електропостачання залізниць.

Опис:   В монографії розроблені та досліджені нові математичні моделі і методи комп'ютерної інтелектуалізації швидкоплинних  технологічних процесів електропостачання залізниць. Запропоновано ряд конкретних архітектурних реалізацій орієнтованих на інтелектуалізацію. Рекомендовано для інженерів, аспірантів, наукових працівників та студетів.

Автор:  Нагорний Є.В.

Назва:    Транспортно-експедиторська діяльність

Опис:     В книзі викладено основи організації транспортно-експедиторської діяльності в умовах ринкової економіки. Призначено для студентів, аспірантів за напрямком підготовки транспортні технології, наукових співробітників та фахівців у сфері транспортно-експедиторської діяльності.

Автор:  Закотнюк О.Л., Попова Ю.М.

Назва:  Вплив міжтериторіальних економічних нерівностей на відтворення регіонального соціуму.

Опис:  У монографії обгрунтовано теоретичні положення та розроблено практичні рекомендації щодо забезпечення відтворення регіонального соціуму з урахуванням впливу міжтериторіальних економічних нерівностей.